ZIELONA KAWA: Czy ma skutki uboczne?

Szukano online dla frazy zielona kawa skutki uboczne zielonej kawy w Google, ponieważ chcesz wiedzieć, czy właściwości zielonej kawy mają przeciwwskazania do szczupłości. Ale widziałeś zakład na zieloną kawę doktora OZ i chcesz wiedzieć więcej. Wylądowałeś we właściwym miejscu.

W tym przewodniku dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, czy zielona kawa naprawdę działa, czy istnieją przeciwwskazania lub czy jest to tylko odrobina wyrzucania pieniędzy.

Po zakończeniu czytania tego krótkiego przewodnika, będziesz miał dokładniejsze zrozumienie korzyści i właściwości zielonej kawy, czy zielona kawa naprawdę sprawia, że ​​stracisz wagę, kiedy i jak go przyjąć na, a nawet opinie i recenzje w sieci.

Czy jesteście gotowi dowiedzieć się więcej? Cóż, kliknij poniżej i dowiedz się więcej o tym obszernym przewodniku po zielonej kawie, która powoduje utratę wagi.

Tymczasem lepiej rozumiemy, czym jest zielona kawa i po co jest: jest to mieszanka różnych rodzajów kawy. Jest to kawa o nazwie surowej kawy, to znaczy, nie przeszła przez proces palenia.

Dzięki temu brak palenia, ziarna tej kawy mają tendencję do zachowania ich zielony kolor zamiast klasycznego brązu.  Oprócz koloru, to co odróżnia zieloną kawę od innych, to ilość i jakość kofeiny. W kawie zielonej w rzeczywistości jest mniej kofeiny i jest ona związana z kwasem chlorogenowym.

Kwas chlorogenowy występuje w niepalonych zielonych ziarnach kawy. Jak już omówiono w tym artykule, palenie ziarna kawy niszczy większość korzyści płynących z tej naturalnej substancji. Substancja ta jest w dużej mierze niszczona, dlatego też nie jest możliwe uzyskanie takich samych korzyści poprzez picie kawy.

Kwas chlorogenowy jest antyoksydantem występującym w surowej zielonej kawie, który pomaga zredukować masę ciała. Taki jest wniosek dr Loe Vinsona, Uniwersytetu Chemicznego w Scranton. Badania wykazały, że antyoksydant ten pomaga obniżyć poziom cholesterolu i poprawia tolerancję glukozy.

W 2013 roku dr Vinson zaprezentował te badania dotyczące korzyści płynących z zastosowania chlorogenowego kwasu chlorogenowego i zielonej kawy na spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego (najważniejszej firmy naukowej na świecie).

Teraz, gdy znasz zieloną kawę, odkrywamy niektóre z jej głównych właściwości. Są to korzyści, jakie przynosi zielona kawa, opierając się na badaniach naukowych:

Pomaga wchłanianie tłuszczu. Oczywiście nie wystarczy używać zielonej kawy, aby wysmuknąć kilka kilogramów, ale trzeba również stosować właściwą dietę. Nie myśl, że istnieją cudowne środki zaradcze, które sprawiają, że można schudnąć bez żadnego wysiłku i bez aktywności fizycznej. Zielona kawa jest dobrą pomocą, ale jest również zintegrowana ze zdrową dietą.

Utrzymuje poziom glukozy we krwi na niskim poziomie. Kwas chlorogenowy zmniejsza powstawanie glikogenu w krwiobiegu. Dodatkowo ta sama kawa pozwala na zmniejszenie ilości cukru wchłoniętego w jelito. Tak więc dla tych, którzy cierpią na cukrzycę, to dobra wiadomość.

Tak, zielona kawa do szczupłej pracy.  Czy zielona kawa naprawdę sprawia, że jesteś szczupły? Jest to prawdziwa wątpliwość, która pojawia się, gdy musimy zdobyć nasze portfele, aby kupić ten suplement diety.

Zielona kawa działa, ponieważ zmniejsza absorpcję cukrów w jelicie grubym. Jak już wspomniałem, jest to przydatne dla ograniczenia wahań insuliny. Ale jakie są te krwiste szczyty cukrowe? Czy jesteś obecny kiedy jesteś głodny, jedz rogalikiem z śmietaną lub produktem zawierającym wiele prostych węglowodanów, a po pół godzinie masz jeszcze więcej głodu i raz jeszcze chcesz być słodki? Czy dłonie drżą i jeśli nie umieścisz czegoś pod zębami, to czy zjadłbyś kawałek drewna?

Ten kompulsywny i nieskrępowany efekt głodu, który prowadzi do szybkiego tuczenia, jest wynikiem poziomu cukru we krwi, który wzrasta i spada jak blat wirujący. Aby uniknąć opasania, a także aby powoli, stale i trwale odchudzać się, należy unikać szczytów insuliny. Osiągnięcie tego celu jest łatwiejsze, jeśli wziąć zieloną kawę lub lepiej, zielona kawa w kapsułkach, ponieważ poziom tych nagłych zmian i utrzymuje poziom cukru we krwi niski.

Zielona kawa działa również dlatego, że przyspiesza przemianę materii, tzn. przyspiesza utylizację tłuszczów. Dlatego ten cenny proces odchudzania jest właśnie podawany przez właściwości kwasu chlorogenowego i samej kofeiny.

Zaletą odchudzania zielonej kawy jest również większa efektywność energetyczna, co pozwala na lepszą tolerancję diety i poprawia jej wyniki.

Czy możemy mówić o diecie zielonej kawy? Dlaczego nie, pod warunkiem, że ten suplement diety nie jest stosowany bez stosowania zbilansowanej diety, być może z ekspertem dietetyka i skojarzenia umiarkowanego wysiłku fizycznego z kontrolowaną dietą.

Nie występują skutki uboczne związane z

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 58 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*