Bliss Hair Home System: recenzje, cena płynu do włosów i instrukcja

Treść:

Bliss Hair Home System to system do pielęgnacji włosów. Innowacyjna maska została zaprojektowana na podstawie receptur kosmetologii Orientalu, z wykorzystaniem unikalnej technologii, aby nadać nie tylko blask i objętość pozbawionym życia, przyćmionym włosom, ale także pobudzić ich wzrost.

Skuteczność nowego produktu kosmetycznego potwierdzają badania kliniczne, certyfikaty jakości oraz opinie ekspertów i nabywców.

System Bliss Hair Home do włosów zawiera wyłącznie naturalne składniki, które są absolutnie nieszkodliwe dla skóry głowy.

Głównymi składnikami aktywnymi maski są jej ruch:

Olejek arganowy jest naturalnym lekarstwem, który został zastosowany w kosmetyce w celu poprawy zdrowotności włosów. Zawiera dużą ilość aminokwasów, które chronią skórę głowy i włosy przed uszkodzeniem przez czynniki zewnętrzne. Naturalny komponent zawija każdy włos, eliminując jego kruchość i suchość.

Olej lniany dostarcza składników odżywczych nie tylko do włosów, ale również do skóry głowy. Składnik odżywczy aktywuje uśpione mieszki włosowate i przywraca strukturę wałków włosowych, rozpoczynając proces wzrostu.

Wyciąg z czarnej papryki poprawia miejscowe krążenie krwi, dzięki czemu składniki odżywcze lepiej penetrują skórę głowy i szybciej docierają do mieszków włosowych.

Centella Asiatica jest rośliną powszechnie stosowaną w kosmetykach do wzmacniania włosów i eliminowania wysuszania skóry głowy.

Steksoksydyna jest zestawem aktywnych cząsteczek, które budzą uśpione cebulki włosów i stymulują ich wzrost.

Dodatkowo maseczka zawiera kompleks witaminowy, który w pełni dostarcza włosom wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Głównym celem składników aktywnych jest stymulowanie wzrostu i odżywianie od wewnątrz mieszków włosowych i wałków, wypełniając je witalnością.

Właściwości lecznicze maski wzmacniają i zapobiegają intensywnej utracie osłabionych włosów.

Dzięki przebudzeniu uśpionych mieszków włosowych, włosy zaczynają nie tylko aktywnie rosnąć, ale również nabierają grubszej struktury.

Składniki biologiczne przenikające przez wałki wypełniają włosy połyskiem i blaskiem. Stają się gładkie i posłuszne.

W wyniku trwającego przez dwa tygodnie procesu badań naukowych w dziedzinie kosmetologii uzyskano następujące wyniki

Regularne stosowanie maski balsamowej gwarantuje następujący efekt na końcu kursu terapeutycznego:

Maska całkowicie rewitalizuje włosy uszkodzone przez promieniowanie ultrafioletowe, farbowanie i suszenie włosów. Pozwala na pielęgnację włosów bez konieczności stosowania dodatkowych produktów do stylizacji, ponieważ włosy stają się posłuszne i gładkie.

W porównaniu z podobnymi produktami, system Bliss Hair Home System jest bardziej korzystny dzięki następującym zaletom:

Maska nie nadaje włosom ciężkości i nie powoduje efektu zabrudzenia. Natychmiastowo się wchłania, sprawiając, że każdy lokówka lśniący i posłuszny.

Eksperci w dziedzinie kosmetologii zalecają stosowanie maski dla wszystkich, którzy mają następujące problemy:

Dzięki złożonemu działaniu unikalnej zawartości maska umożliwia rozwiązanie wszystkich tych problemów w krótkim czasie. Pierwsze pozytywne wyniki są widoczne już po jednorazowym użyciu.

Preparat może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, aby zapobiec powstawaniu łysienia.

Instrukcja obsługi płynu zawiera pełną informację, jak prawidłowo używać maski:

Po nałożeniu balsamu możesz użyć produktów do stylizacji, lakierów do włosów i innych środków do stylizacji włosów.

Zaleca się używanie maski co 1-2 dni. Pełna regeneracja jest możliwa dopiero po ukończeniu pełnego kursu, który trwa 4-8 tygodni.

Pomimo naturalnej zawartości i bezpieczeństwa włosów Bliss Hair nie zaleca się do stosowania w przypadku zadrapań lub ran na skórze głowy. W innych przypadkach produkt może być używany bez szkody dla zdrowia. Maskę można stosować w okresie ciąży i laktacji z powodu braku związków chemicznych.

Produkt do pielęgnacji włosów otrzymał już zgodę światowych ekspertów, czego dowodzą następujące przeglądy.

Dr Dmytriev, tricholog:

Stały stres, złe odżywianie, niedobór witamin, agresywne wpływy zewnętrzne negatywnie wpływają na zdrowie i wzrost włosów. Naprawa uszkodzonej struktury i mieszków włosowych to długi proces, który wymaga kompleksowego podejścia. Rynek przedstawia szeroką gamę zabiegów, które starają się walczyć z osłabionymi włosami, ale mają niewielką skuteczność ze względu na ich wspólny skład. Z tego powodu są one o wiele słabsze niż innowacyjny balsam Bliss Hair Home System, który zawiera kwasy palmitynowe, linolowe, oleinowe i inne kwasy chroniące włosy i skórę głowy. Pozostałe składniki aktywne są odpowiedzialne za odżywianie i naprawę struktury. Każdy z komponentów wzmacnia pozostałe, maksymalizując w ten sposób efekt terapeutyczny ".

Maska do włosów Bliss Hair Home System posiada recenzje nie tylko od lekarzy, ale również od specjalistów z dziedziny kosmetyków.

Alex, fryzjer:

Nieustannie poszukuję najlepszych produktów do pielęgnacji włosów dla moich klientów, wcześniej testując je na sobie. Byłem poinformowany

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 58 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*